[OBAVIJEST] Početak nastave - 18.01.2021.

Autor: Dejan Tauzer, 14. 1. 2021.

POČETAK NASTAVE U II. POLUGODIŠTU ŠK. GOD. 2020./2021.

Poštovani roditelji i učenici,

sukladno odluci Ličko-senjske županije  u razdoblju od 18. – 22. siječnja 2021. godine nastava u školama kojima je Ličko – senjska županija osnivač odvijati će se na sljedeći način:

• učenici od 1. – 4. razreda po modelu A – nastava u školi
  • učenici od 5. – 8. razreda po modelu C – nastava na daljinu.

Također, u odluci se navodi kako će Ličko-senjska županija, kao osnivač škole, u suradnji sa Ministarstvom znanosti i obrazovanja krajem tjedna razmatrati o  načinu odvijanju nastave u idućem razdoblju, o čemu će nas pravovremeno obavijestiti. Iz tog razloga Vas pozivamo da pratite mrežne stranice škole.

Cjelokupni dokument se nalazi se u prilogu.

Način odvijanja nastave po modelu A (nastava u školi) za učenike od 1. – 4. razreda

Matična škola u Novalji

Nastava će se u prvom tjednu (18.-22.siječnja 2021.) odvijati u jutarnjoj smjeni po sljedećem rasporedu za sve razrede jednako:

1.sat

2.sat

Veliki odmor

3.sat

4.sat

5.sat

AUTOBUSNI PRIJEVOZ ZA UČENIKE PUTNIKE

• Polazak iz Gajca u 8:10
  • Polazak iz Stare Novalje u 8:20
  • Povratak nakon završetka nastave u 12:45

Na snazi su i dalje sve epidemiološke mjere koje su donesene ranije, a odnose se na osnovnu školu. Izdvajamo najbitnije:

• Mjerenje tjelesne temperature učenicima prije dolaska u školu
  • Ulazak u školu sukladno rasporedu po ulazima
  • Obveza roditelja o obavještavanju razrednika ukoliko je učeniku izrečena mjera samoizolacije (u tom slučaju za učenike se organizira nastava na daljinu)

Područne škole

Nastava u svim područnim školama odvija se po uobičajenom rasporedu.

Način odvijanja nastave po modelu C (nastava na daljinu za učenike od 5.-8. razreda)

• Za učenike od 5. – 8. razreda u periodu od 18. – 22. siječnja nastava će se odvijati po modelu C – nastava na daljinu.
  • Svim učenicima od 5. – 8. razreda dodijeljeni su školski tableti kroz tekuću i prošlu školsku godinu, te su u mogućnosti sudjelovati u nastavi na daljinu.
  • Nastava na daljinu odvijati će se na isti način kao i u prethodnoj školskoj godini. Detaljne upute i podsjetnik učenicima će biti isporučen putem platforme Teams.
  • Nastava će se odvijati u realnom vremenu po postojećem rasporedu

Priloženi dokumenti:
OBAVIJEST_-_pocetak_nastave_18.01.2021..pdf (236.28 KB)