PRELAZAK NA MODEL C – NASTAVA NA DALJINU

Autor: Ivana Škunca, 23. 4. 2021.

PRELAZAK NA MODEL C – NASTAVA NA DALJINU

Poštovani roditelji,

uz suglasnost osnivača škole i lokalnog stožera naša škola prelazi na model C (nastava na daljinu) od 26. travnja 2021. godine.

Nastavu na daljinu će pohađati svi razredi (1. – 8.) u matičnoj školi i svim područnim školama.

Nastava za učenike predmetne nastave (5. – 8.) održavat će se putem platforme Microsoft Teams na već uobičajen način, dok će se nastava za učenike razredne nastave (1. -4. ) održavati preko grupa s razrednicama.

Organizacija rada škole po modelu C trajati će od 26. travnja do 30. travnja 2021. godine sa mogućnošću produljenja na tjedan od 3. svibnja do 7. svibnja 2021.  o čemu ćete biti na vrijeme obavješteni.

S poštovanjem,

Aleksij Škunca