OBAVIJEST ZA RODITELJE

Autor: Dejan Tauzer, 15. 11. 2021.

Poštovani roditelji,

od 16. studenog 2021. godine počinje se primjenjivati Odluka o uvođenju posebne sigurnosne mjere obveznog testiranja za zaposlenike u javnim ustanovama i sve one koji dolaze u službene prostorije ustanove. Odluka se, dakle, odnosi i na roditelje koji dolaze na individualne razgovore s razrednicima, predmetnim učiteljima i stručnim suradnicima škole.

Sukladno Odluci Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske, roditelji koji dolaze u školu moraju djelatniku škole pokazati neki od dokumenata kojim dokazuju da su preboljeli COVID-19, da su cijepljeni ili da su testirani unutar 48 sati i da im je test negativan.

Roditelji koji ne posjeduju niti jedan od navedenih dokumenata mogu s razrednicima, predmetnim učiteljima ili stručnim suradnicima dogovoriti individualni razgovor putem telefona ili poruka elektroničke pošte.

Cjelovitu Odluku dostavljamo u prilogu.

S poštovanjem,

Aleksij Škunca, prof.