Nadogradnja tableta model Foxconn 8788_7

Autor: Dejan Tauzer, 13. 12. 2021.

Poštovani roditelji i učenici,

ovim putem vas obavještavamo kako je od 13.12. započelo slanje nadogradnje na tablete model Foxconn 8788_7 (izgled uređaja prikazan je na slici ispod).

Pripremljene su dodatne kratke upute naziva "Nadogradnja tableta 8788_7" koje se nalaze u privitku ove poruke, a na kojima je prikazano kako će obavijest biti vidljiva kada stigne na tablete.

Nadogradnja će se na uređajima moći odgađati, odnosno ručno instalirati do 27.12.2021., a nakon tog datuma nadogradnja će se instalirati automatski uz tvornički reset uređaja.

Nakon što se instalira nadogradnja, tablete je potrebno prijaviti u MDM sustav po uputama koje su dostupne u dokumentu pod nazivom "Upute za prijavu tableta u MDM sustav". Ponovna prijava tableta u MDM sustav nakon nadogradnje je brza i jednostavna te ju možete odraditi sami, koraci idu točno onako kako je navedeno u uputama.

Srdačan pozdrav!

Priloženi dokumenti: