Odbojkašice osvojile 1. mjesto na Županijskom natjecanju

Autor: Dejan Tauzer, 19. 2. 2017.

Na Županijskom natjecanju u odbojci, koje je održano 16. veljače 2017.  u Otočcu, učenice sedmih i osmih razreda osvojile su 1. mjesto, kao i učenice petih i šestih razreda. Učenici sedmih i osmih razreda osvojili su 3. mjesto. Učenike su vodili učiteljica Borka Badurina Dudić i trener Toni Galić.

Ekipa petih i šestih razreda (Ž): Zara Šegota, Karla Šćiran, Laura Jovanovac, Žana Meštrović, Viktoria Trcol, Iva Prostran, Ema Keserović, Nika Tičić i Lora Plazibat.

Ekipa sedmih i osmih razreda (Ž): Tea Dabo Peranić, Željka Hohnjec, Dora Tičić, Lana Bogdanović, Melani Jelinčić, Ema Karavanić, Ana Vidušin, Maria Bokan, Klara Dabo Peranić i  Jelena Škunca.

Ekipa sedmih i osmih razreda (M): Antonio Biondić, Lovro Tončić, Lorenco Puklin, Luka Šporčić, Luka Dolić, Milan Zailac i Mateo Šestan.