Proslavili smo Dan škole

Autor: Dejan Tauzer, 8. 6. 2009.

Svečanom priredbom, izložbom likovnih radova, podjelom nagrada učenicima, te projekcijom prezentacije o A. G. Matošu,  u petak, 5. lipnja  2009. proslavili smo Dan škole.

Na svečanoj priredbi koja je održana u Maloj dvorani nastupili su zbor, orkestar, učenici nižih i viših razreda sa svojim literarnim, recitatorskim, dramskim, plesnim točkama.

više slika

Ravnatelj škole prof. Aleksij Škunca uručio je nagrade najuspješnijim učenicima na županijskim natjecanjima. Nagrađeni su učenici: Nikolina Peranić, Ivana Šanko, Željka Gligora i Nikolina Šanko za hrvatski jezik; Ivan Teklić, Nikolina Šanko i Iva Badurina Dudić za matematiku; Bruno Badurina i Edi Stipčić za fiziku; Antonio Blaić, Željka Gligora i Ivana Šanko za kemiju; Lucija Tamarut, Teodor Badurina, Nikolina Peranić i Bruno Badurina za vjeronauk; odbojkaška ekipa (učenici i učenice).

Izložbu likovnih radova učenika viših razreda u holu škole postavila je prof. Nataša Vidas.

Učenici Ivo Makarun i Teodor Badurina izradili su prigodnu prezentaciju o A. G. Matošu koja je projicirana u holu prije početka priredbe.

Priloženi dokumenti:
Antun Gustav Matoš.ppt (2.42 MB)