Obavijest roditeljima o nabavi udžbenika za školsku 2009./2010. godinu

Autor: Marina Kostanić Dabo, 16. 8. 2009.

U novonastaloj situaciji OŠ A.G. Matoša, grad Novalja i općina Kolan izašli su u susret učenicima i roditeljima te će organizirati nabavu i dijelom financirati udžbenike za novu školsku godinu. Za sve učenike od I. do VIII. razreda grad Novalja i općina Kolan organizirat će  nabavu i financirati 50% ukupnog iznosa cijene kompleta udžbenika. Nabavu udžbenika izvršit će T.O. DEA Novalja (Emilio Dabo), a udžbenici će se moći preuzeti u Školi o čemu će roditelji biti naknadno obaviješteni. Sve ostale obavijesti mogu se  dobiti od T.O. Dea Novalja.

Ostvarivanje prava na besplatne udžbenike

Djeca smrtno stradalih hrvatskih branitelja, djeca zatočenih ili nestalih hrvatskih branitelja, djeca HRVI-a iz Domovinskog rate te HRVI iz Domovniskog rata i hrvatski branitelji iz Domovinskog rata (za svoje školovanje), sukladno članku 57. Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji, mogu podnijeti zahtjev za ostvarivanje prava na besplatne udžbenike u osnovnim i srednjim školama do zaključno 1. studenoga 2009. godine pri nadležnim uredima državne uprave odnosno gradskim uredima za zdravstvo, rad, socijalnu zaštitu i branitelje.

Više informacija na stranicama www.mzos.hr

POPIS ODABRANIH UDŽBENIKA ZA ŠKOLSKU 2009./2010. GODINU

Priloženi dokumenti: