Lucija Tamarut i Nenad Piršljin pobjednici Čokolino višebojca

Autor: Dejan Tauzer, 27. 11. 2009.

Lucija Tamarut, 7.a razred i Nenad Piršljin 6.b razred pobjednici su natjecanja Čokolino višebojac koji se 26. XI održao u našoj školi.

Po tri učenika i tri učenice od petog do osmog razreda odmjerili su brzinu, spretnost i preciznost u 4 individualna: skok u dalj s mjesta, šprint na 30 metara, izvođenje slobodnih bacanja (košarka), izvođenje kaznenih udaraca (nogomet i rukomet) te 4 grupna natjecanja: potezanje užeta, štafeta trčanjem, skakanje u vrečama, štafeta trčanjem u otežanim uvjetima. Nakon uzbudljivog natjecanja, navijanja s tribina te bodrenja sportaša na terenu Tomislava Ružića i Barbare Jelić, najbolji su bili Lucija i Nenad.

Nakon završetka natjecanja snage su odmjerili i učenici nižih razreda u tri discipline elementarnih i štafetnih igara: potezanju užeta, štafeti trčanjem i skakanju u vrečama.

Željka Gligora, 8.b napisala je najbolji literarni rad na temu "svijet po tvom", a Katarina Vidas, 2b izabrana je za najbolju navijačku masku.

Bilo je ovo  natjecanje,  druženje, navijanje za pamćenje, a za sve treba zahvaliti Sportskim novinama, Podravci i našoj učiteljici Borki Badurina Dudić.

fotogalerija