Obavijest roditeljima - SIGURNOST U PROMETU

Autor: Dejan Tauzer, 16. 1. 2012.

Poštovani roditelji,

Centar za prevenciju grada Novalje u suradnji s Policijskom postajom Novalja i OŠ A.G. Matoša Novalja već duže vrijeme zamjećuju kako se na glavnoj  prometnici prema autokampu Straško stvaraju prometni čepovi ( posebice u večernjim satima )što može  prouzročiti neželjene posljedice za djecu pješake koji su također sudionici u prometu. Kako oko školske zgrade postoje parkirališni prostori, očekujemo da ih koristite i na taj način doprinesete sigurnosti u prometu svih sudionika, ali istovremeno tako osigurate bolju protočnost prometa.  U početku će se nad prekršiteljem ovih mjera djelovati preventivno, a za ponovljeno djelo postupat će se u skladu sa zakonom. Vjerujemo da ćete prihvatiti našu sugestiju i pomoći u rješavanju ovog problema.

S poštovanjem,

Aleksij Škunca, ravnatelj