Županijsko natjecanje iz kemije

Autor: Dejan Tauzer, 19. 3. 2012.

Naša škola bila je domaćin Županijskog natjecanja iz kemije koje je održano 15. ožujka 2012. godine. Najbolje rezultate postigli su učenici iz OŠ Gospića (7. razred) i Otočca (8. razred.). Za državno natjecanje iz naše škole predloženi su: Kristina Pende, 7. raz.., Luka Dabo, 7. raz. i Doris Datković 8. razred.

Na natjecanju je sudjelovalo 26 učenika sedmog i osmog razreda  iz Gospića, Otočca, Senja, Ličkog Osika, Korenice, Lovinca, Ličkog Lešca i naše škole. Među učenicima sedmog razreda  sudjelovali su naši učenici: Kristina Pende, Luka Dabo, Dominik Badurina i David Kocijan, a među učenicima 8. razreda: Doris Datković Ines Badurina i Marko Prostan.

Mentorica učenika  je Nevenka Gligora.