Novalja EKO 2013

Autor: Dejan Tauzer, 24. 9. 2013.

U akciji čišćenja podmorja i okoliša Novalja Eko 2013, koja je održana u subotu, 21. rujna sudjelovali su učenici trećeg i četvrtog razreda te još nekolicina učenika naše škole sa svojim učiteljicama.

Akciju su organizirali: sportsko ribolovno društvo "Luc" (http://www.srd-luc.hr/" ) i ronilački klub "Dupin" i u njoj je sudjelovalo više od stotinu sudionika. Učenici  trećeg i četvrtog razreda uz podršku  prvaša Jakova, Šime i jedne petašice Dore čistili su puntu "Vrtića". Ako je suditi po količini prikupljenog otpada, vjerujemo da će "pluća" našeg grada sada barem malo lakše disati. U čišćenju podmorja pomagli su naši učenici: Dorijan Semenčić, Korino Semenčić, Hrvoje Škunca, Luka Šuljić.