Srcem za Mariju

Autor: Marina Kostanić Dabo, 30. 4. 2015.

Srcem za Mariju

Marija Kafadar učenica je 6. razreda naše škole. Prije mjesec dana otkrivena joj je zloćudna bolest od koje se liječi u Zagrebu.

Djeca DV Carić i mi učenici OŠ A.G. Matoša izradili smo ukrase koje smo 30. travnja 2015. prodavali na Placu. Dio je to naše akcije prikupljanja pomoći za Mariju.

Ovo je mala kap dobrote koju mi možemo učiniti za nju, ali će ona po njoj znati da smo joj prijatelji.

U akciji je prikupljeno 11 000,00 kuna koje smo predali Mariji i njenoj obitelji. Marija se  od srca zahvaljuje svom 6.b razredu i razrednici koji su pokrenuli ovu akciju, svim učenicima, učiteljima, djeci i tetama vrtića Carić koji su učestvovali u ovoj akciji. Svima veliko HVALA u Marijino ime i u ime njene obitelji.