Napredovanje u zvanju

Autor: Dejan Tauzer, 17. 4. 2017.

Učiteljica razredne nastave Melita Karuza-Blaić promovirana je u zvanje učiteljice savjetnice. Svečana promocija najboljih i najkvalitetnijih odgojitelja, učitelja, nastavnika, stručnih suradnika i odgojitelja u položajno zvanje mentora i savjetnika održana je 13. travnja 2017. na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu. Odluke o promociji te čestitke najboljima uputili su Jadranka Žarković-Pečenković, prof., ravnateljica Agencije za odgoj i obrazovanje, mr.sc. Hrvoje Šlezak državni tajnik Ministarstva znanosti i obrazovanja i prof. dr. sc Pavo Barišić, ministar znanosti i obrazovanja.