Terenska nastava - 4. razred

Autor: Marina Kostanić Dabo, 7. 5. 2018.

Od 25. do 27. travnja učenici 4. razreda iz Novalje, Kolana, Luna te 3. i 4. razreda iz Metajne bili su na terenskoj nastavi u Zagrebu i okolici.

1. dan

Učenici su posjetili Veliki Tabor gdje su imali radionicu streličarstva te Muzej Krapinskih neandertalaca u Krapini.

2. dan

Učenici su u Mariji Bistrici imali radionicu ukrašavanja svog licitarskog srca, a zatim smo posjetili i Hrvatsko nacionalno svetište Majke Božje Bistričke. Nakon toga smo imali višesatni program u Coprnjastom putu. Poslije smo posjetili Park znanosti u Oroslavlju.

3. dan

Posljednjeg dana su učenici posjetili Tehnički muzej, Botanički vrt i Muzej iluzija.