Autor: Dejan Tauzer, 12. 9. 2022.

Poštovani roditelji,

Osnovna škola A. G Matoša planira organizirati produženi boravak za učenike razredne nastave u matičnoj školi Novalja. Namjera nam je utvrditi potrebe i stvarni interes za produženi boravak učenika razredne nastave (1. – 4. razred) u školskoj godini 2022./2023. kako bi pokrenuli pripremne aktivnosti te započeli s radom produženog boravka u I. polugodištu u ovoj školskoj godini.

Program produženog boravka odvijao bi se u Osnovnoj školi A.G. Matoša Novalja prema propisanim zakonskim standardima.

Prvi korak je anketiranje roditelja učenika kako bi se procijenila zainteresiranost.

Svim učenicima razredne nastave bit će podijeljeni tiskani materijali. Sastavni dio tiskanog materijala je izjava.

• Izjavu popunjavaju i predaju samo roditelji koji su zainteresirani za uključivanje učenika u program produženog boravka.
  • Roditelji navedenu izjavu predaju u tajništvo škole ili pedagoginji najkasnije do srijede, 14. rujna 2022. godine.

Okvirne informacije o organizaciji produženog boravka nalaze se  u tiskanim materijalima.

Za sva pitanja stojimo Vam na raspolaganju.

S poštovanjem,

Aleksij Škunca, prof.