OBAVIJEST O FINANCIRANJU PREHRANE U ŠKOLI

Autor: Dejan Tauzer, 16. 12. 2022.

Poštovani roditelji,

Ministarstvo znanosti i obrazovanja donijelo je odluku kojom će se svim učenicima osnovnih škola financirati užina u školi u iznosu od 10,00 kn po učeniku dnevno. Temeljem navedene odluke svim učenicima naše škole bit će osiguran mliječni obrok u školi, kako što je do sada bila praksa samo za učenike koji su bili preplaćeni za prehranu u školi. S provedbom navedene mjere kreće se 9. siječnja 2023., godine (po povratku sa zimskih praznika). Prehrana će biti organizirana za učenike matične škole i učenike svih područnih škola.

Dolje navedenu izjavu popunjavaju samo roditelji koji ne žele da učenik prima užinu u školi u školskoj godini 2022./2023.Za roditelje koji ne ispune izjavu smatra se da su dali suglasnost da učenik prima užinu u školi koju u cijelosti financira Ministarstvo znanosti i obrazovanja.

Ukoliko ne želite da Vaše dijete bude korisnik školske kuhinje, molimo Vas popunite izjavu koja se nalazi u prilogu te je predate Vašem razredniku najkasnije do 21 prosinca 2022. godine.

Priloženi dokumenti:
Izjava.pdf (94.39 KB)