Noć čitanja

Autor: Marina Kostanić Dabo, 21. 4. 2015.

U petak, 17. travnja u PŠ Zubovići održana je prva Noć čitanja povodom Dana hrvatske knjige (22. travnja) te Svjetskog dana knjige i autorskih prava (23. travnja).

Učenici su se s učiteljicom sastali u 20,00 sati. Osim čitanja knjige cijelu noć bile su organizirane različite aktivnosti u timskom radu. Sudjelovala su četiri gosta čitača (dvije učenice iz Zadra te dvije učenice viših razreda iz matične škole. Učenici su bili budni do 2,30, a zaspali su čitajući svoje omiljene priče za laku noć u mraku, pod svjetiljkama.

Bio je ovo za sve uzbudljiv i nezaboravan doživljaj.

Ana Svetić, učiteljica