Županijsko natjecanje u nogometu

Autor: Dejan Tauzer, 20. 3. 2017.

U poluzavršnici Županijskog natjecanja u nogometu naše ekipe: 5. i 6. razreda te 7. i 8. razreda osvojile su 1. mjesto. U završnici Županijskog natjecanja, koje se 15. ožujka 2017. održalo u Gospiću,  ekipa 5. i 6. razreda osvojila je 2. mjesto. a ekipa 7. i 8. razreda 3. mjesto. Voditelji momčadi bili su učiteljica Borka Badurina Dudić i trener Tomislav Perković.

Ekipa 5. i 6. razreda: Lovre Šuljić. Teofil Vidas, Adrian Vidušin, Kažimir Šuljić, Marcel Tauzer, trener Tomislav Perković,  Ivan Stipčić, Marin Zubović, Frane Perković, Valentin Kustić, Jakov Badurina.

Sudjelovali su još: Karlo Biondić, Vedran Makarun, Erol Šestan i Danijel Vidušin.

Ekipa 7. i 8. razreda: trener Tomislav Perković, Manuel Tauzer, Mateo Šestan, Antonio Biondić, Luka Šporčić, Antonio Bokur, Danijel Puklin, Niko Datković, Dario Dabo, Lovro Tončić i Šime Makarun.