> Natjecanja
Katalog natjecanja i smotri

Vremenik natjecanja i smotri u školskoj godini 2022./2023.

Opća pravila za provedbu natjecanja i smotri u školskoj godini 2022./2023.

Županijsko natjecanje iz poznavanja hrvatskoga jezika

Autor: Dejan Tauzer, 3. 3. 2008.

Na Županijskom natjecanju iz poznavanja hrvatskoga jezika učenici naše škole i ove su školske godine postigli zapažene rezultate. Ivana Šanko, učenica VII. razreda bila je prva te će biti pozvana na Državno natjecanje iz hrvatskog jezika. Drugo mjesto osvojila je Daria Samaržija, a treći je bio Antonijo Blaić. Učenice VIII. razreda Marion Trcol i Petra Tamarut dijele treće mjesto. Ove učenike vodi profesorica Vesna Peranić. Čestitamo!

Čestitamo!